Futbalové obliečky na posteľ

Milovníci futbalu sú niekedy ochotní zájsť vo svojom záujme naozaj ďaleko. Ak patríte medzi zarytých fanúšikov niektorého z majstrovských tímov, potom iste dokážete túto netradičnú záľubu pochopiť. Asi by ste tiež boli schopní s motívmi „svojho“ tímu tráviť všetok čas, ktorý máte k dispozícii – napríklad aj keď v noci spíte.

Bavlnené futbalové obliečky kúpite aj na 4home.sk
Navyše pri použití kódu „AF5“ získate do 31. 12. 2022 zľavu 5 % na všetko! ?

Obliečky s futbalistami

futbalove obliečky FC BarcelonaV detských izbách nie je výnimkou stretnúť sa s obliečkami s motívmi najrôznejších rozprávkových postavičiek alebo zvierat. Tak prečo si nedopriať trochu tej detskej radosti a pripomenúť si lásku k športu aj v spálni? Obliečky nemusí byť len čisto biele, pruhované alebo kvetované. A navyše: obliečky s futbalovou loptou v skutočnosti nie je žiadnym neobvyklým výstrelkom, ale napodiv pomerne bežnou záležitosťou. Keď sa pozriete na ponuku internetových obchodníkov s obliečkami a bytovým textilom, možno budete prekvapení, ako široký výber sa zákazníkovi naskytá. Ak teda poznáte vo svojom okolí niekoho, kto futbal kladie na prvé miesto v hierarchii svojich záujmov a potrieb, kto nedá dopustiť na jedného konkrétneho hráča, prípadne si nenechá ujsť žiadne stretnutie v súťaži, potom je už úplne jasné, čím ho obdarovať pri príležitosti jeho narodenín či nadchádzajúcich Vianoc. Pretože nejaké tie hrnčeky, kľúčenky alebo plagáty s futbalistami už každý fanúšik má. Ale obliečky? To stále ešte tak bežná záležitosť nie je …

Vyberajte z veľkej ponuky

Spať s obľúbenými futbalistami či rovno celým tímom nie je dnes žiadny problém. Či už sú vašimi favoritmi FC Barcelona, ​​FC Manchester United alebo napríklad Real Madrid, nemusíte sa báť, že by ste boli pri zháňaní neúspešní. Ba dokonca si môžete pomerne slušne vyberať. Je libo obal na vankúš s veľkou podobizňou Ronalda či Messiho? Alebo radšej deka, na ktorú sa krásne vojde snímka celého tímu, pekne nastúpeného pred objektívom fotografa? Niekomu sa zase možno bude lepšie pozdávať obliečky len s logom obľúbeného tímu, ktoré rešpektuje fakt, že hráči sa často menia – vďaka tomu zostane obliečky nadčasové, či už hviezdou tímu práve bude práve ktokoľvek.

Najpredávanejšie futbalové obliečky

Medzi najobľúbenejšie kúsky zo sortimentu väčšiny predajcov patrí obliečky s vyobrazením tých najlepších tímov našej planéty. Liga majstrov je skrátka obrovským pojmom, ktorý často priláka aj tých, ktorí sa o futbal inak ani veľmi nezaujímajú. Kto vie – možno by urobilo radosť aj niekomu, do koho by ste inak lásku k futbalu ani nepovedali. Kým českú najvyššiu domácu súťaž celkom iste nesleduje každý, o Lige Majstrov má prehľad kdekto. Medzi najobľúbenejšie obliečky s motívmi futbalu patrí to, na ktorom sú vyobrazení konkrétne hráči. Niet divu, veď práv oni sú kľúčovým faktorom, ktorý tímu umožňuje prežívať veľké víťazstvá a prinášať radostnú eufóriu fanúšikom z celého sveta. Futbalisti sú ikonami, vzorom mužnosti, sily a fyzickej kondície a preto si ich k sebe do postele chcú často brať nielen fanúšikovia, ale aj fanúšičky. Obliečky s futbalovými klubmi FC Barcelona, ​​FC Real Madrid alebo FC Manchester United, prípadne Arsenal, Chelsea alebo AC Milánpatří medzi vôbec najobľúbenejšie a najpredávanejšie. Ak však patríte k fanúšikom nejakého iného tmu, určite sa nejaký ten kúsok nájde aj pre vás. A ak sú vaše ratolesti zatiaľ vo futbalových plienkach, aj pre nich zoženiete detské futbalové obliečky na posteľ s univerzálnymi futbalovými motívmi. Prajeme šťastnú ruku pri výbere!

obliečky futbalové kluby manchester united
Kúpte si futbalové obliečky pre každého futbalistu

Kúpiť futbalové obliečky na posteľ

Doprava zadarmo už pri nákupe nad 40€ ?