Obliečky FC Barcelona – s Messim

Nebuďte trochári! Ak milujete futbal viac než čokoľvek na svete, nie je prečo váhať. Poďte si urobiť radosť a osláviť svoju futbalovú vášeň netradičné výzdobou domácnosti – obliečkami s futbalovými motívmi! Vo vašej spálni sa bude nielen skvele vynímať, ale predovšetkým bude každému hneď jasné, že práve vstúpil do svätyne fanúšika s veľkým F.

Bavlnené obliečky FC Barcelona zakúpite tiež na 4home.sk
Navyše pri použití kódu „AF5“ získate do 31. 12. 2022 zľavu 5 % na všetko!?

Ak milujete futbal …

futbalove obliečky FC Barcelona Futbalu patrí jedno výsadné postavenie. Ide zrejme o vôbec najobľúbenejší a najsledovanejšie šport na svete a tomu zodpovedá pozornosť, aká je mu venovaná. Akonáhle niekto prepadne futbalovej vášni, potom z nej pravdepodobne len tak nevybředne. Zarytých futbalových fanúšikov sú medzi nami stovky, ak nie tisíce. A ak aj vy patríte medzi nich, alebo niekoho takého vo svojom okolí poznáte, potom veľmi dobre viete, aké ľahké je takému človeku urobiť radosť zaujímavým darčekom s motívom futbalu. Niekto ocení napríklad len figúrku anonymného futbalistu, kľúčenku v podobe futbalovej lopty alebo plagát s mužstvom obľúbeného tímu, iný už je trochu náročnejšie a jeho fanúšikovské záujmy uspokojí len „vyšší level“ – treba niečo, s čím sa môže blysnúť pred ostatnými priaznivcami svojho obľúbeného tímu . Čo takto futbalové obliečky? Ak niekto pre futbal priamo dýcha, potom nemôžete šliapnuť vedľa, nadelíme-mu možnosť so svojim favorizovaným tímom spať.

Futbal, to je Barcelona

obliečky fc barcelona Španielsko patrí k futbalovým veľmociam. Už na konci predminulého storočia, prípadne na začiatku toho minulého, sa v tejto temperamentný juhoeurópskej krajine zrodili tímy, ktoré dnes patria k absolútnej európskej špičke. O FC Barcelona alebo Realu Madrid už veľmi dobre počul aj ten, kto sa futbalu inak nevenuje. Dnes sa jedná o tímy s miliardovými hodnotami, ktoré víťazí na prestížnych šampionátoch a diváci z celého sveta sú ochotní letieť cez celú planétu, aby uvideli napríklad len jediný.
Zoberme si napríklad futbalový klub Barcelona, ​​familiárne známy skôr ako Barca. Vznikol už v roku 1899 a od tej doby jeho hviezdna kariéra stúpa hore. Barcelona je ako magnet pre kvalitné hráčov. Za všetko hovoria neskutočné výsledky – čtyřiadvacetkrát sa tento klub stal majstrom Španielska, päťkrát zvíťazil v Lige majstrov UEFA, dvakrát si hýčkal trofej pre majstra sveta futbalových klubov … Niet divu, že si svojich priaznivcov nachádza naprieč futbalovými fanúšikmi po celom svete. A dosť takých sa nájde aj medzi nami. Mimochodom Barcelona je ten klub, za ktorý hrá Lionel Messi. Je potrebné niečo ďalšie dodávať?

Nechať si zdať o Messim?

obliečky fc barcelona s Messim Ak túžite byť svojmu obľúbenému klubu stále nablízku, nie je nič lepšie než s ním tráviť celé noci. Fenomén hviezdnej Barcelony je tak rozsiahly, že na trhu sú dnes k dostaniu najrôznejšie suveníry či iné upomienkové predmety, a už spomínané obliečky medzi nimi figuruje na prvom mieste. Vyberať môžete z desiatok motívov – futbalové obliečky FC Barcelona je natoľko obľúbené, že návrhári stále prichádzajú s novými kúskami. Môžete tak svoju spálňu ozdobiť napríklad hneď niekoľkými variantmi a striedať ich. Je libo obliečky Messi, prípadne Neymar? Obliečky s podobizňami hráčov celého tímu, s jeho veľkou fotografiou, logom alebo iba v barcelonských farbách – nezabudnuteľné kombinácii modrej a vínovej? Zakúpiť môžete obliečky v rôznych veľkostiach aj z rôznych materiálov, avšak vzhľadom k svojim ideálnym vlastnostiam je najbežnejší obyčajná bavlna. Či už si vyberiete akékoľvek, budete nadšení a každá návšteva tiež. Tak hor sa do toho!

detské obliečky fc barcelona
Futbalové obliečky FC Barcelona pre každého pravého fanúšika

Kúpiť obliečky FC Barcelona na posteľ

Doprava zadarmo už pri nákupe nad 40€?