Kožušinové deky z kvalitného materiálu

Ak ste videli kožušinovú deku kdekoľvek v interiéri, iste Vás nenechala chladnými. Teraz nemyslíme, že Vás skvele zahriala, čo by určite urobila, ale hovoríme o jej luxusnom vzhľade. Ak je kožušinová deka precízne spracovaná, potom je jednoznačne znakom noblesy i luxusu. Nielen, že vyzerá efektne, ale chváli sa príjemnou mäkkosťou a jemnosťou.

Luxusné kožušinové deky kúpiť aj na 4home.sk
Navyše pri použití kódu „AFC“ získate do 31. 12. 2022 zľavu 5 % na všetko! ?

Nielen Váš interiér ocenia jej luxusný vzhľad

Vášmu interiéru dodá pocit jedinečnosti a pokiaľ s ňou treba len ozdobíte Vašu pohovku, alebo ju iným spôsobom použijete na oživenie obývacej izby, zaručene nebudete ľutovať. Vaše návštevy na ňu budú určite reagovať obdivnými komentármi a uvidíte, že si na nej budú chcieť zaručene siahnuť. Kožušina totiž vždy vzbudzuje záujem a obdiv.

Vlastnosti kožušinové deky

kožušinová dekaAby sme ale nehovorili len o jej estetickom využitie je tiež potrebné uvedomiť si, že kožušina nádherne hreje. Pri chladných večeroch, kedy budete zabalené do kožušinové deky si tento pocit celkom iste užijete a obľúbite tak, že sa budete pýtať sami seba, ako to, že som doteraz doma tento doplnok nemala. Zvodná mäkkosť, ktorá je doplnená dokonalou hrejivosťou Vás dostane.

Aby kožušinové deka čo najlepšie ladila s Vaším domovom je dobré mať z čoho vyberať. Našťastie výber je v tomto ohľade veľmi pestrý. Farby aj vzory sú v podstate neobmedzené. K dispozícii sú imitácie srsti zvierat aj ďalšie kreatívne poňatie. Dĺžky vlasu sa rôznia, od veľmi krátkeho až po niekoľko centimetrovej dĺžky.

Ako sa o kožušinovú deku správne starať

Záleží či je kožušina pravá alebo ide o imitáciu. Ak sa Vám u pravej kožušiny zdá, že je potrebné ju trochu oživiť, stačí ju jemne rukami protreby, aby sa jej objem znova obnovil. Kožušinu nevyčesávejte, aby nedošlo k poškodeniu jej vlákna. Sami ju nikdy neperte, nechajte ju ošetriť u odborníkov. Ak ste si ako pravý milovník zvierat vybrali deku s imitáciou kožešiny.zvolte tiež buď jej chemické vyčistenie u odborníkov, alebo ju vyperte na ten najšetrnejší program, ktorý Vaše práčka ponúka. Neprekročte teplotu 30 ° C. Vždy sa riaďte pokynmi, ktoré sú u údržby kožušinové deky uvedené priamo výrobcom. Jej krásu si tak budete môcť vychutnať veľmi dlho.

Luxusné kožušinová deka
Kúpte si pohodlnú kožušinovú deku do vášho bytu.

Kúpiť kožušinovú deku

Doprava zadarmo už pri nákupe nad 40€?