Obliečky FC Chelsea

Futbaloví fanúšikovia sú v žiary svoje športové vášne schopní najrôznejších vecí. Zvlášť dôležité pre nich je neustále si pripomínať, že svoj obľúbený tím majú stále pri sebe a môžu sa kedykoľvek potešiť pohľady na konkrétneho favorizovaného hráča, prípadne rovno celé mužstvo v celej svojej kráse. Ako inak to zabezpečiť, než ozdobiť si byt plagáty, fotografiami a ďalšími upomienkami, kde sa skvie futbalové logo toho najlepšieho klubu? Či už je ním FC Barcelona, Real Madrid, Arsenal, Manchester United alebo napríklad FC Chelsea. U posledného spomínaného sa trochu zastavíme.

Bavlnené obliečky FC Chelsea zakúpite tiež na 4home.sk
Navyše pri použití kódu „AF5“ získate do 31. 12. 2022 zľavu 5 % na všetko!?

Pustite si futbal do spánku

futbalovej obliečky chelsea Okrem Jaromíra Jágra existuje ešte jeden český športovec, ktorý je v zahraničí zrejme slávnejší než doma v Českej republike. Je to futbalista Petr Čech, dlhoročný brankár londýnskeho futbalového klubu Chelsea. Čo na tom, že nedávno dal prednosť inému tímu, Arsenalu – za tie roky u Chelsea dokázal tento klub zapísať do povedomia slovenského fanúšika natoľko, že si tu našiel svoje zarytých priaznivcov. A nie je ich málo! Pokiaľ o nejakom takom viete, alebo ho máte rovno doma, potom pre vás máme dobrú správu: už nemusíte naďalej premýšľať o vhodnom darčeku k nadchádzajúcim Vianociam. Stavte na originálne a netradičné futbalové obliečky s motívmi obľúbeného klubu. V spálni sa budú vynímať skvele a urobia radosť každému, kto svoje srdce zasľúbil futbalovej vášni. Nechce hýčkať bavlnenou kolekcií a zaspávajte so svojou obľúbenou Chelsea každú noc!

Vitajte u futbalového fanúšika

Obliečky s inými ako tradičnými jednofarebnými, pruhovanými alebo kvetovanými motívmi je v našich domovoch stále tak trochu raritou. Stretnúť sa s nimi môžeme v detských izbách, ale v spálňach dospelých členov domácnosti ich nájdeme len zriedka. Je to však škoda, také nápadité vzory dokážu totiž často č, oveľa viac, než akokoľvek zaujímavých dekorácií, ktorými ozdobíme steny. Vďaka tomu, že obliečky zaberá veľkú plochu, je neprehliadnuteľné a môže dotvoriť ráz celej izby. Ak máte radi futbal, potom je voľba jasná. Nie je prečo váhať – a nech to rovno vie každý, kto vstúpi do spálne! Na prvý pohľad si všimne toho, tu býva fanúšik hviezdneho londýnskeho tímu.

Zoznámte sa s Chelsea

obliečky fc chelseaAby sme lepšie pochopili lásku k Chelsea, poďme si tento klub najprv trochu predstaviť. V londýnskej juhozápadnej štvrti Fullham bol založený už v roku 1905 a tak sa začala písať mimoriadne úspešná éra. Prvé úspechy na seba nenechali dlho čakať. Vo svojej viac než storočnej histórii Chelsea postupne dosiahla na niekoľko titulov v Premier League, zvíťazila v mnohých prestížnych futbalových šampionátoch – či už domácich, alebo medzinárodných, a to vrátane Európskej ligy, Pohára víťaza pohárov alebo Superpohár UEFA. Čo dodať? Dôvod, prečo má Chelsea po celom svete milióny fanúšikov, je jasný. Kaž ich vystúpenia predstavuje koncert športového umenia a dokonalú ukážku špičkového futbalu, na ktorú sa dokáže pozerať aj ten, kto inak futbalu príliš nerozumie. Tak už nie je ťažké pochopiť, prečo niektorí fanúšikovia s Chelsea chcú napríklad aj spať.

Vyberte si obliečky podľa svojho gusta

Futbalové obliečky je samozrejme ladené do typických motívov a farieb tohto tímu – v logu tíme sa vyníma modrý lev držiaci trojzubec, a modrá farba dominuje práve aj spomínanému obliečky. Bavlnené kúsky sú k dostaniu v mnohých rôznych prevedeniach. Najobľúbenejšími sú tie s logom tímu, ale vybrať si môžete aj obliečky s fotografiou obľúbených hráčov. Stačí len vedieť, čo sa do vašej spálne bude najlepšie hodiť. Prajeme šťastnú ruku a pekné sny!

futbalovej obliečky chelsea
Futbalové obliečky FC Chelsea pre každého pravého fanúšika

Kúpiť obliečky FC Chelsea na posteľ

Doprava zadarmo už pri nákupe nad 40€
?