Obliečky Real Madrid

Aj ten, kto sa vo futbale inak vôbec neorientuje, určite už počul o dvoch zrejme najslávnejších španielskych futbalových kluboch. Také svetovej fenomény, akými sú Real Madrid alebo FC Barcelona, nenechajú chladného žiadneho športového fanúšika. Niektoré dokonca natoľko že by pre svoj obľúbený klub dokonca dýchali.

Bavlnené obliečky Real Madrid zakúpite tiež na 4home.sk
Navyše pri použití kódu „AF5“ získate do 31. 12. 2022 zľavu 5 % na všetko! ?

Real Madrid pre každého

Obliečky real madridFC Barcelona má svojho Messiho, Real Madrid zasa reprezentuje portugalský odchovanec Cristiano Ronaldo. Tyhle hviezdy majú miliónovú cenu a stačí len vysloviť ich meno, aby srdce mnohých z nás zaplesalo. Lenže bohužiaľ nie každý má samozrejme príležitosť stretnúť sa s takými futbalovými osobnosti naživo. Hoci by mnohým z nás stačilo vidieť takého Ronalda aspoň zdiaľky, ani to nebýva často práve reálne … a tak nezostáva, než sa uspokojiť s alternatívnym riešením. Plagáty, fotografie, dresy, ale napríklad len prívesky na kľúče alebo figúrky … biznis s futbalovými suvenírmi skrátka kvitne. Fanúšikovia totiž chcú byť so svojimi obľúbenými tímami stále v kontakte. A niektorí dokonca natoľko, že sú ochotní s nimi chodiť každú noc spať. Takéto futbalové obliečky sa preto stále obľúbenejšie.

Futbalového obliečky sa nemusíte báť

Na prvý pohľad to možno vyzerá trochu neobvykle. Pre konzervatívnych zákazníkov, ktorí sú zvyknutí na to, že štandardné obliečky býva čisto biele, nanajvýš pruhované alebo kvetinové – ale skrátka hlavne nie príliš divoké, aby nás v noci nerušili divokej sny – bude ťažké sa zmieriť s tým, že v spálni to môže hrať všetkými farbami. Teda hlavne bielu a modrú, čo sú symboly madridského tímu. Obliečky FC Barcelona je presne také: ladené do farieb a symbolov, ktoré ku klubu neodmysliteľne patrí. Real Madrid sa na svojich dresoch pyšní modrobielymi pruhy a žltým logom s typickou korunou, ktorá symbolizuje úspechy tohto neobyčajného mužstva.
Pripomeňme len pre neznalých, že Real Madrid, (ktorý bol mimochodom založený pred viac ako sto rokmi, konkrétne už v roku 1902), jedenásťkrát zvíťazil v Lige majstrov (čo je rekord, viackrát sa to žiadnemu inému tímu v histórii futbalu ešte nepodarilo), dvakrát v európskej lige UEFA, bol zvolený najlepším futbalovým klubom 20. storočia a na svojom konte má nespočetné množstvo ďalších cenných trofejí. Zbiera fanúšikov po celom svete a robí im radosť, kedykoľvek sa objaví na scéne.

Ako sa spí s Ronaldom

futbalovej obliečky real madrid A to všetko sa teraz môže stať súčasťou vašej spálne, ak sa rozhodnete vpustiť si svoj obľúbený tím dovnútra a umožniť mu, aby sa stal súčasťou vašich snov. Každý správny fanúšik samozrejme v kútiku duše túži po tom, aby sa mu v noci snívalo práve o hrdinoch jeho obľúbeného športu, najlepšie ak pôjde o členov tímu Real Madrid. Futbalové obliečky Ronaldo k tomu môže prispieť. Zaspávať každý večer s pohľadom na podobizeň hviezdneho hráča, to je ako sen! Alebo si vyberte obliečky, kde je pomoc špeciálny fototiskové metódy natlačená fotografie rovno celého tímu. Ak chcete dať prednosť nadčasovosti, potom si vyberte také, ktoré zobrazuje len farby a logo Realu, takže rešpektuje fakt, že hráči z času na čas mení svoje domovskej kluby. Zato názov zostáva už viac ako celé storočie rovnaký. Futbalové obliečky Real Madrid je vhodným darčekom pre všetkých milovníkov nielen tohto tímu, ale pre každého športového fanúšika, ktorý dokáže oceniť kvalitné výkony a špičkový futbal.

Obliečky real madrid
Futbalové obliečky Real Madrid pre každého pravého fanúšika

Kúpiť obliečky Real Madrid na posteľ

Doprava zadarmo už pri nákupe nad 40€
?