Luxusné posteľné obliečky na postele – kvalitné

Premýšľali ste niekedy o tom, ako dôležitým prvkom v našej spálni je kvalitné posteľné obliečky? Ak máte dojem, že pre zdravý a plnohodnotný spánok nie je obliečky dôležité, potom máte pravdu len z polovice. Názor zmení každý, kto niekedy skúsi zaspávať v posteli tvarovaný do jemných a luxusných materiálov, napríklad do damasku alebo saténu. Dotyk jemné a hebké látky na holej koži dokáže vyvolať nesmierne príjemné, upokojujúce pocity – kľúčový faktor dôležitý pre pokojné spanie.

Kvalitná posteľná bielizeň tiež na 4home.sk
Navyše pri použití kódu „AF5“ získate do 31. 12. 2022 zľavu 5 % na všetko!?

Luxus hľadajte v bavlne

Luxusná posteľná bielizeň
Základom každého kvalitného obliečky je materiál. Lacné polyesterovej náhradky nie sú nikdy schopné vyvolať rovnaký pocit, ako kvalitné bavlnené obliečky. Hoci zrovna bavlna patrí v textilnom priemysle medzi úplne bežne používané materiály a nie je považovaná za nič výnimočné, možno z nej vytvoriť doslova zázraky. Tak napríklad legendárny damašek – táto luxusná tkanina je utkaná práve z bavlny. Vďaka špecifickému spôsobu spracovania sa totiž z východiskovej suroviny stáva mimoriadne kvalitné, na dotyk nesmierne príjemná látka. Damask je známy svojou dlhou životnosťou a puncom luxusu a elegancie, ktorý dotvára jemnej žakárové štruktúry s motívmi kvetinových vzorov.

Tajomstvo skryté v saténu

A čo potom luxusné saténové obliečky! Satén je ďalším z materiálov, ktoré vzniknúť spracovaním kvalitnej bavlnenej priadze a radí sa k absolútnej špičke. Kvalitné obliečky na postele vyrábané zo saténu poláska vaše zmysly a umožní vám každú noc prežiť nezabudnuteľný zážitok. Satén je priedušný, dobre saje vlhkosť a vyznačuje sa pestrou štruktúrou, ktorá ho predurčuje k dlhej životnosti a odolnosti. Na rozdiel od damasku je navyše možné satén spracovať vo viacfarebnom prevedení, preto sú k dostaniu celej tisíce pestrofarebných motívov. Vyberať tak môžete čisto podľa svojho vkusu. Fantázii sa medze nekladú, ale vyberie si pochopiteľne aj ten, kto dáva prednosť klasike a tlmeným odtieňom. Farby vydržia dlhú dobu jasné a sýte. Investície do luxusného a kvalitného posteľného prádla skrátka nebudete nikdy ľutovať.

Francúzska elegancia do vašej spálne

bavlnené posteľné obliečky kvalitnéAk chcete dopriať ešte o trošku exkluzívnejší zážitok z „obyčajného“ spánku, potom neváhajte a ozvláštnite svoje nočné dobrodružstvo. Pomôže k tomu luxusné francúzskej obliečky. Ako je známe, Francúzi si zakladajú na romantike, eleganciu a noblese. A nikdy sa nezaobídu bez lásky. Aj posteľnú bielizeň je teda uspôsobené na to, aby láska mala voľný priebeh. Pokiaľ zháňate francúzskej obliečky, potom očakávajte deky veľkých rozmerov (najčastejšie 220 x 220 cm), pod ktoré sa ľahko zaboria obaja partneri. Netreba dodávať, že noc strávená pod jednou prikrývkou so sebou nesie prísľub niečoho neobyčajného. A francúzskej obliečky z kvalitných, príjemných materiálov spomenutých vyššie, vystupňuje celý zážitok v esenciu dokonalosti. Nezáleží už na tom, či dávate prednosť jednofarebným vzorom, tlmeným odtieňom alebo divokým netradičným motívom. Vyberie si totiž úplne každý, a to aj v prípade, že má vaša deka nadštandardné rozmery. Prajeme šťastnú ruku!

saténové obliečky
Kúpte si kvalitné obliečky pre vaše pohodlie.

Kúpiť posteľné obliečky

Doprava zadarmo už pri nákupe nad 40€?