Prikrývky na postele Matějovský

Od začiatku deväťdesiatych rokov je synonymom kvalitného českého obliečky predovšetkým jedna firma, respektíve jednom meno: Matějovský. Pôvodne rodinný podnik založil pán Zdeněk Matějovský s tým, že bude vo svojom okolí distribuovať a predávať posteľné obliečky. Nakoniec však zo zdanlivo jednoduchého a skromného podnikateľského plánu vznikol ďaleko rozsiahlejšie projekt, ktorý začal žiť tak trochu vlastným životom.

Prikrývky Matějovský zakúpite tiež na 4home.sk
Navyše pri použití kódu „AF5“ získate do 31. 12. 2022 zľavu 5 % na všetko! ?

Matějovský udáva trendy

Matějovský prehoz na posteľ Po viac ako dvadsiatich úspešných rokoch na trhu, ktorý sa začal rýchlo plniť ďalšími subjektmi, si firma Matějovský nielen že stále drží výsadné postavenie, ale navyše predstavuje skutočného lídra – udáva súčasné módne trendy a nenašli by ste väčšieho odborníka na všetko, čo súvisí s posteľnou bielizňou a bytovým textilom. Sortiment spoločnosti sa viac ako zdvojnásobil, začal ponúkať okrem obliečky aj bytové doplnky a interiérový textil, produkuje vlastné portfólio dekoratívnych vzorov a spĺňa najvyššie estetické kritériá. Vďaka širokému výberu si vo firme Matějovský vyberie aj náročný zákazník, ktorý prišiel s jasnou požiadavkou. Moderný dizajn zodpovedajúce aktuálnym módnym trendom, rovnako ako obliečky v retro štýle – to všetko u firmy Matějovský nájdete.

Bývanie v harmónii

Výber posteľnej obliečky sa rozhodne neoplatí podceňovať. Ak sa vo svojej spálni chcete cítiť dobre a vytvoriť si z nej harmonické miesto určené pre skutočný oddych a relax, potom práve estetické hľadisko je jedným z kľúčových parametrov, na ktoré je potrebné klásť dôraz. Posteľ, ktorú s láskou povléknete do prekrásnych materiálov s ozdobným vzorom, bude už z diaľky lákať k zaľahnutie a dotvárať celkový priaznivý dojem z miestnosti. Budete sa tu tak dobre cítiť nielen vy, ale úplne každý, kto vstúpi dovnútra napríklad len na návštevu.
Firma Matějovský si zakladá na tom, aby svojim zákazníkom ponúkla predovšetkým kvalitu, založenú na majstrovskom zvládnutie remesla, dlhoročnej tradícii a spojenia skúseností a citu. V mnohých českých domácnostiach sa tak dnes vynímajú práve prikrývky na posteľ Matějovský, na ktoré sú gazdinky práve hrdé.
Výroba prebieha v prísne ekologickom režime, využívané sú predovšetkým prírodné suroviny a ochrana životného prostredia je jednou z podnikových zásad. Umožňujú to najmodernejšie výrobné linky s vysokou kapacitou a technológie, ktorá dokáže takmer zázraky. Okrem toho sa môžete spoľahnúť na certifikovanú kvalitu – všetky produkty podliehajú prísnej ochrane a podrobujú sa kontrolám Textilného skúšobného ústavu. Až potom sa s patričným povolením môžu dostať k cieľovému zákazníkovi, ktorým bude niekto z nás.

Kde prikrývky Matějovský nakupovať?

Matějovský prehoz na dvojposteľ Podnikovú predajňu firmy Matějovský môžete navštíviť priamo v severočeských Semiloch a vybrať si tu obliečky, ktoré vás najviac osloví. Pokiaľ však dávate prednosť nákupu z pohodlia domova, nie je nič jednoduchšie než zasadnúť k internetu a nakúpiť všetko pohodlne online. Prikrývky na postele aj prikrývky na dvojlôžko Matějovský sú len zlomkom z veľkolepého výberu, ktorý sa vám tu otvára. Vyberať môžete nielen z klasickej ponuky posteľnej bielizne, ale k dispozícii je rovnako široká kolekcia uterákov a osušiek vrátane darčekových balení, županov iných kúpeľňových a bytových doplnkov, ako sú napríklad prešívané prikrývky, dekoračné závesy, dekoratívne povlaky a vankúšiky, bavlnené deky, kuchynská prestieranie, sviečky … nechýba ani nočné prádlo.

Matějovský prehoz na posteľ
Kúpte si luxusné prikrývky na posteľ.

Kúpiť prehoz Matějovský

Doprava zadarmo už pri nákupe nad 40€ ?