Akrylové hebké deky

Premýšľate o obstaranie novej deky pre seba alebo pre deti? Potom rozhodne siahnite po dekách z akrylu. Vďaka ich jemnosti a hebkosti si je rozhodne zamilujete. Akrylové deky sú vskutku originálne a luxusné deky, do ktorých sa pohodlne zaboria pri popoludňajšom odpočinku s knihou. Vyzerajú veľmi pekne ako prikrývku na gauči či obľúbenom kresle.

Hebké akrylové deky zakúpite tiež na 4home.sk.
Navyše pri použití kódu „AF5“ získate do 31. 12. 2022 zľavu 5 % na všetko! ?

Z čoho je akrylová deka vyrobená

Akrylové hebké dekyIde o jedinečný a luxusný materiál. Je to syntetický materiál, ktorý má vlastnosti podobné vlne. Výhodou je, že ľahko nezfilcovatie, netvoria sa na nich nepekné žmolky a pri praní sa vám nezrazí. Navyše hebká deka zostane hebká už navždy. Je možné ju tiež žehliť. Akryl sa používa na deky, prikrývky alebo napríklad hračky pre malé deti.

Akrylová deka je neuveriteľne hebká a je vhodná aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. Vybrať si môžete z rôznych farieb i vzorov. Obľúbené sú odtiene neutrálne od béžovej po čiernu, ale aj červené, žlté alebo s potlačou geometrických vzorov či zvieracej srsti.

Akryl sa často kombinuje napríklad s polyesterom a bavlnou. V zime vás tieto deky zahrejú, v lete sú veľmi príjemné na miesto periny. Deky z akrylu sú príjemné na dotyk, sú ideálnym darčekom pre narodené bábätko v modrej, zelenej, žltej alebo ružovej kombinácii.

Ako vyberať akrylové deky

Ak ste si vybrali, že najlepšie bude pre vás hebká deka z akrylu, potom sa zaujímajte o gramáž celej deky, ktorá by mala byť 450 g / m2. Hmotnosť sa odvíja od hustoty materiálu a hrúbky jednotlivých vlákien. Taktiež si môžete vybrať rôzne rozmery, od menších diek až po tie veľké s rozmerom 240 x 260 cm, ktoré možno použiť aj ako poťah.

Vyberať si môžete deky obojstranné, s jednostrannou potlačou, pestrými farbami, vzormi, strapcami. V luxusnom balení ich môžete využiť aj ako vhodný darček k Vianociam, ktorým potešíte svojich blízkych.

červená akrylová deka
Kúpte si hebkú deku pre vaše pohodlie.

Kúpiť peknú akrylovou deku

Doprava zadarmo už pri nákupe nad 40€. ?