Detské španielskej deky pre bábätká

Detské deky majú široké využitie – detské deky do kočíka, ako podložka na zemi pre bábätko či batoľa, ako tenká letná prikrývka či luxusné detská deka ako darček k narodeniu dieťaťa.

Detské španielskej deky zakúpite tiež na 4home.sk
Navyše pri použití kódu „AF5“ získate do 31. 12. 2022 zľavu 5 % na všetko! ?

Detské deky do kočíka ako súčasť výbavičky

Detské španielskej dekySúčasťou výbavičky, ktorú si pre bábätko kupujeme, je nielen oblečenie, postieľka a kočík, ale aj detské deky do kočíka. S mäkkučkú a hrejivú prikrývkou bude vaše bábätko v pohodlí a v komforte. Moderné deky sú veľmi praktické a vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú pre deti hygienicky nezávadné, hypoalergénne a bezpečné. Využívať môžete aj deky, ktoré k sebe pripnete za pomoci cvokov. Vaše bábätko tak bude mať dostatočne veľkú plochu na hranie sa, otáčanie sa a ďalšie aktivity.

 br

Detské deky z príjemných materiálov

Detské deky sú vyrábané z materiálov, ktoré sú pre dieťa príjemné na dotyk, napríklad z fleece. Táto hrejivá deka možno zakúpiť v rôznych veľkostiach, najčastejšie majú rozmer detské deky 90 x 120 cm. Ľahko je tak zložíte a schováte napríklad pod kočík či do cestovnej tašky.

Vyberáte Ak detské luxusné deky do kočíka, potom vyberajte veselé farby. Pre väčšie deti budú lákadlom deky s postavičkami zvieratiek, obľúbených rozprávkových hrdinov či hračiek. Tieto moderné deky sú veľmi šetrné k detskej pokožke, neváži na seba nečistoty.

Detská deka pre bábätká pre letné i zimné obdobie

detský vakDetská deka pre bábätká sa hodí pre letné obdobie z tenších materiálov, kedy ju využijete aj miesto periny ako prikrývku za teplých letných nocí. Obľúbené sú priedušné deky z úpletu, ktorý má skvelé vlastnosti a veľmi ľahko sa udržiava.

Pre zimné obdobie vyberajte hrubšie deky typu španielska detská deka. Tá je vyrobená z príjemných materiálov ako je zmes polyesteru a akrylu, hodí sa do kočíkov. Nepúšťa farby, chlpy a je úplne hypoalergénny. Vaše dieťatko sa bude cítiť v bezpečí za každej situácie. Vyrobená je väčšinou zo 100% polyesteru. Obľúbené sú akrylové deky, ktoré sú veľmi hebké na dotyk a zároveň luxusné, v originálnom darčekovom balení ich môžete dať kamarátke ako darček k narodenie bábätka.

Detské deky s menom ako originálny darček

Chcete urobiť radosť blízkej kamarátke? Potom ju vyberte detské deky s menom dieťaťa. Vyberať môžete deky s originálne ručne vyšitým menom dievčatiek aj chlapčekov. Vyberať môžete z celej rady farieb. Detské deky 90 x 120 cm sa vyrábajú najčastejšie z fleecu, z jednej vrstvy. Ak chcete deku pre využitie aj v zime, vyberajte viacvrstvové.

Fleece je ako materiál na výrobu detských diek ideálne. Má celý rad vlastností ako je nízka hmotnosť, minimálna nasiakavosť, je veľmi príjemný naopak. Pri praní vždy dodržiavajte pokyny od výrobcu, aby nedochádzalo ku žmolkovaniu a spraniu materiálu. Deka vám vydrží naozaj dlho sa správnym zaobchádzaním.

Luxusné detské deky v darčekovom balení urobia radosť

deky pre bábätkáLuxusné detské deky možno zakúpiť aj v darčekovom balení, previazania stužkou je originálnym darčekom. Deky možno použiť nielen na prikrytie, ale tiež ako podložka pod bábätko pri pobyte na záhrade alebo na zemi.

Pre bábätko, ktoré ešte nevedia chodiť je hebká deka ideálnym riešením. Bábätko je chránené pred chladom z krajiny a navyše leží na hebkom materiálu, ktorý je mu príjemný na dotyk. Viac vrstvové deky navyše umožní bábätko do neho zabaliť, v chladnejšom počasí aj v kočíku.

Detské deky do kočíka sa vyrábajú v mnohých farbách, s potlačou, s menovkami či s aplikáciami obľúbených rozprávkových hrdinov. Majú veľmi jednoduchú údržbu. V prípade potreby je jednoducho vložíte do práčky a vyberiete. Výhodou je veľká skladnosť a ľahkosť materiálu.

Ako detské deky vyberať?

Nielen pre dospelých, ale aj pre deti je potrebné mať v zásobe detské deky. Vyberáme je podľa rozmerov, detská deka 90 x 120 cm je najčastejšie hľadaný rozmer. Zaujímať by vás tiež mal druh materiálu, ktorý je na deku použitý, aby ste vedeli, ako s dekou zaobchádzať, aby vydržala čo najdlhšie a nezrazila sa pri prvom praní.

Prevažná väčšina diek je vyrábaná z príjemného polyesteru, teda z fleecu alebo z akrylu. Pri častejšom praní sa tento materiál opotrebováva a nie je tak jemný, ako by mal byť. Na trhu je k nájdeniu španielska detská deka zo zamatu či z mikroplyšu. Po vypraní deku rýchlo zaveste, nechajte ju prirodzene uschnúť a nežehlite ju. Povrch môžete opatrne prejsť kefkou, ktorý má prírodný mäkké chlpy. Môžete ich poskladať a prať v sieťkach na jemnú bielizeň. Zaobchádzať s dekami je potreba šetrne, rovnako ako s plédom.

Detské deky na hranie

detské deky s krtkom a myškouDetská deka pre bábätká na hranie môže byť doplnená hrazdičkou a zavesenými hračkami, čo je výborné pre rozvoj dieťaťa. Tieto detské deky sú vyrábané z mäkkej tkaniny s vnútornou výplňou. Obsahujú rôzne hracie predmety podporujúce rozvoj zručností dieťaťa. Hracie deky pre bábätká sa vyrába v rôznych farebných prevedeniach, tvaroch a tiež vybavenie hračiek býva rozmanité. Dieťa sa na deke môže pohodlne pohybovať, zabaví sa na bruchu aj na chrbte a pritom je chránené pred nachladnutím, ak deku umiestnime na podlahu. Bábätko má ľahu rovný chrbát, takže sa nemusíte báť o jeho chrbticu, bezpečnosť vašich detí je pri výchove prioritné. Na vonkajšie zábavu sa odporúčajú tieto deky s rozmermi 150x150cm. Horná strana je väčšinou vyrobená z jednofarebného fleecu, spodná strana je z plášťoviny, ktorá výborne odpudzuje vlhkosť a nechytá špinu a je ľahko prateľná.
Tieto detské deky môžu mať hračky na sebe priamo našité alebo byť obohatené o reflexné a výrazné prvky, ktoré podnecujú detskú aktivitu a vnímavosť.

Každý materiál má iné vlastnosti, čo je najmä u výrobkov pre deti dôležité. Je potrebné, aby boli deky hygienicky nezávadné, nepúšťali farby, chlpy, bolo umožnené častejšie prania tak, aby to nebolo na deke spoznať.

detska-spanelska-deka
Kúpte svojim deťom pohodlnú luxusné deku či prikrývku.

Kúpiť detskú deku

Doprava zadarmo už pri nákupe nad 40€ ?