Prehozy a poťahy na dvojlôžkové (manželské) postele

Kľúčovým prvkom celej spálne je samozrejme posteľ, najlepšie manželské dvojlôžko. A pretože zvyčajne zaberá aj najväčšiu časť celej miestnosti, zaslúži si našu veľkú pozornosť. Ak chcete mať peknú spálňu, je nevyhnutné začať práve od postele. Doslova zázraky dokáže správne zvolené posteľná bielizeň.

Kvalitné prikrývky na dvojposteľ zakúpite tiež na 4home.sk
Navyše pri použití kódu „AF5“ získate do 31. 12. 2022 zľavu 5 % na všetko! ?

Obliečky dokáže vytvoriť celkový dojem

Obliečky na posteľ je už odnepamäti považované za nesmierne dôležité. Nevesty ho dostávajú ako svadobný dar, ale kupujú si ho aj už skúsené ženy v domácnosti, ktoré veľmi dobre vedia, že pomocou obliečky je možné úplne zmeniť celkový dojem z spálne. Zatiaľ čo v minulosti bol dôraz kladený predovšetkým na materiál a to, ako pôsobí pri dotyku s pokožkou, dnes sa na prvé miesto dostáva dizajnové prevedenie. Zmena posteľnej bielizne je totiž jedným z najrýchlejších a najjednoduchších spôsobov, ako obmeniť spálni doslova ako mávnutím čarovného prútika. Stačí, keď v obchode siahnete miesto bielej klasiky po nejakom netradičnom vzoru. Ponúk je skutočne celý rad a vyberať môžete medzi výraznejšími farbami aj tlmenejším pastelovými tónmi, rovnako ako medzi divokými vzormi či jemným kvetinovým motívom, ktorý z vášho dvojlôžka vykúzli rozkvitnutú lúku. Ovšem pretože fantázii sa medze nekladú, návrhári sú oveľa ďalej. Nebojí sa experimentovať a vy si tak do svojej spálne môžete zaobstarať obliečky plné jedla, automobilov, rozprávkových postavičiek alebo dokonca erotických symbolov.

Posteľ ako na zámku

Lacné prikrývky na dvojlôžkuPostel jako na zámku
Samotné posteľná bielizeň by mali dopĺňať prikrývky. Tie perfektne poslúži, aby sme nenechávali posteľ rozostlanú a „odhalenú“. Použitím prehozu bude posteľ pôsobiť uprataná, vyriešený a čisto. Môžete sa tak s ňou bez obáv blysnúť pred návštevami, ak je púšťate i do spálne. Naviac sa vám do nej bude večer lepšie a príjemnejšie líhať. Neveríte?

Pamätáte si ešte, ako ste ako malé deti absolvovali s rodičmi „povinné“ prehliadky zámkov? Určite vás vtedy zaujali tamojšej postele, vystlanej skoro až k stropu vankúšmi a potom doplnené bezchybne uhladeným prikrývkou. Kto by v takej chvíli neuvažoval o tom, ako sa v takejto posteli asi spí! Zámocký štýl si ale nemusíme odoprieť ani vo skromnejších podmienkach „obyčajné“ domácnosti. Doprajte si spálňu luxusné prikrývky na dvojlôžkové postele a vyberte si niektorý zo širokej ponuky jednofarebných aj viacfarebných, prešívaných alebo rôzne dekorovaných kúskov, ktoré sa budú dobre vynímať v každej spálni. Vo vašej posteli sa teraz vďaka krásnemu prehozu bude zaspávať ako v rozprávke. Prikrývka predstavuje elegantný a štýlový doplnok, ktorý by mal tvoriť nevyhnutnú súčasť každej spálne.

Ceny môžu byť rôzne

Investície do prikrývky na manželskú posteľ nepatria zvyčajne k tým najnižším. Stojí za tým hneď niekoľko faktorov, v prvom rade to je množstvo použitej látky. Rozmery vitríny postele-dvojlôžko sa obvykle pohybujú okolo 240 x 260 cm. Materiálom sú kvalitné, pevné niekoľkovrstvové látky, obvykle s podielom bavlny a umelých vlákien typu polypropylén či polyester. Cena takýchto prikrývok sa väčšinou približuje k tisíckami korunám, u luxusnejších prikrývok môže túto sumu výrazne prevýšiť. Lacné prikrývky na dvojlôžkové postele možno však zohnať tiež – nebudú však toľko kvalitné, je pravdepodobné, že vydrží kratšiu dobu a častejším praním sa môžu ľahšie poškodiť. Ak teda zvažujete kúpu nového prehozu do svojej spálne, rozhodne odporúčame vyhradiť si na tento nákup radšej vyšší obnos, starostlivo vyberať a voliť taký prehoz, ktorý sa vám bude skutočne páčiť. Jednoduchým nákupom tak dokážete z celej spálne vytvoriť dokonalú miestnosť. Kvalitné luxusné prikrývka navyše vydržia treba desiatky rokov.

Prikrývka na posteľ 220x240 cm
Kúpte si kvalitné prikrývky na dvojposteľ.

Kúpiť prehoz na manželskú posteľ

Doprava zadarmo už pri nákupe nad 40€ ?