Deky z mikrovlákna a mikroplyšu

Deky z mikrovlákna sú skvelou voľbou pre všetky činnosti u ktorých budete potrebovať zahriať alebo si príjemné teplo udržať. Nezáleží na tom, či sedíte doma pri televízii, alebo si potrebujete vziať deku na výlet, prípadne jej mať po ruke v kufri vášho auta. Deky z mikrovlákna a mikroplyšu môžu byť tiež skvelým darčekom pre Vašich blízkych. Určite ich využijú, prinesú im radosť a pohodlie. A čo je veľkým plusom, prinesú im naozajstný úžitok.

Deky z mikrovlákna a mikroplyšu zakúpite tiež na 4home.sk
Navyše pri použití kódu „AF5“ získate do 31. 12. 2022 zľavu 5 % na všetko! ?

Čo je vlastne to mikrovlákno

Už sám názov napovedá, že mikrovlákno je spletené z naozaj malých a tenučkých vlákien. Tá sú jemnejšie ako 1 tex. Pre predstavu je dobré vedieť, že tex je jednotkou určujúci jemnosť priadze. Vyjadruje hmotnosť 1 kilometra priadze v gramoch. Aby bola Vaša predstava ešte presnejšie, doplníme informáciu, že vlákna z ktorých je tvorené mikrovlákno sú ešte tenšie ako bavlna, vlna aj prírodný hodváb.

Mikrovlákno si obľúbia si Vaše deti

Deky z mikrovlákna červenáPokiaľ si pohladíte deky z mikrovlákna, budete veľmi milo prekvapení, ako príjemný pocit to vo Vás vyvolá. Možno aj preto sú tak obľúbené práve u detí. Ak si totiž pohladí túto deku, veľmi im to pripomína situáciu, kedy sa mazná so svojím plyšovým miláčikom alebo napríklad živým zajačikom. Detské deky z mikrovlákna navyše ponúkajú naozaj široký sortiment. Samozrejmosťou sú pestré farby a vzory, na ktorých nechýba potrebné obľúbení detskí hrdinovia. Do tak pestré, príjemné a hrejivé deky sa deti rady nechajú zabaliť.

br

Použite deky z mikrovlákna a mikroplyšu pre oživenie Vášho bývania

Môžete ich použiť ako bytového doplnku. Trebárs vo forme prehozu Vašej postele, gauče alebo kreslá. Vďaka veľkému výberu farieb i vzorov si môžete dopriať tie naozaj vhodné práve k Vám, napríklad do spálne alebo obývacej izby. Mikrovlákno aj mikroplyš je veľmi príjemný na dotyk, ich farby sú stále, takže neblednú ani po mnohých praniach. Netrápi je žmolky, takže vyzerajú po veľmi dlhú dobu tak, ako keď ste ich práve kúpili. K najobľúbenejším rozmerom, v ktorých sa deka z mikrovlákna predáva patrí 220 x 240 cm. Je to fajn veľkosť na to, aby sme ju mohli využiť ako prikrývka postele a alebo pokiaľ ju zložíme, využili pre väčší komfort pri sedení v našom obľúbenom kresle, poprípade sa dala použiť do detskej postieľky.

Jednoduchá údržba

Mikro deka nepotrebuje žiadnu zložitú údržbu. V prípade potreby ju stačí vyprať v práčke a neprekročiť teplotu 40 ° C. Sušiť ju môžete v sušičke alebo napríklad na balkóne. Veľkou výhodou je to, že schne naozaj rýchlo a nie je potrebné ju žehliť. Ušetrený čas teda môžete venovať tomu, čo Vám prináša radosť. Treba ho stráviť s Vašimi blízkymi.

Aké sú hlavné výhody deky z mikrovlákna

deka z mikrovlákna a mikroplyšu čiernaTak predovšetkým je to jej vysoká hrejivosť, ďalej potom jej antialergické vlastnosti. Vďaka ktorým sa ju nemusíte sa báť použiť napríklad do kočíka ani k úplne malému bábätku. Nevadí ani ľuďom, ktorí trpia dýchacími ťažkosťami. Práve vďaka tomu, že je tvorená z mnohých mikrovlákien, zabraňuje priepustnosti peľov a roztočov. Je skvelá čo sa týka údržby, nemusíte ju žehliť, rýchlo schne. Drží si dlhodobo svoju farbu, nie je náchylná na tvorenie žmolkov. Je zo 100% polyesteru, ktorý je klzký, takže na nej nezostávajú špinavé ani mastné fľaky. Deky z mikrovlákna zostávajú stále nadýchané, čo je opäť zásluha 100% polyesteru. Nemusíte sa teda báť ich využívať napr. Ako prikrývky.

Na záver malé zhrnutie

Ak hľadáte krásne, účelné a trvanlivé materiály či už pre seba, svojich blízkych alebo ako typ napríklad pre nastávajúce či čerstvé rodičia, nebojte sa využiť či odporučiť práve deky z mikrovlákna. Tento materiál dokázal skĺbiť dohromady mnoho nesporných výhod. Zababušte sa teda do Vašej mikro deky a užívajte si plnými dúškami ten doslova blažený pocit.

deka z mikrovlákna fialová
Mäkkú a pohodlnú deku môžete mať už čoskoro doma

Kúpiť deku z mikrovlákna

Doprava zadarmo už pri nákupe nad 40€ ?