Futbalové obliečky Manchester United

Pre ľubovoľného futbalového fanúšika je každý okamih, ktorý môže stráviť v spoločnosti svojho obľúbeného tímu, doslova ako sen. Tak prečo si o ňom nenechať rovno zdať treba každú noc? Ak stavíte na futbalové obliečky, môžete mať tú česť tráviť so svojím vyvoleným tímom ešte viac času, než ste dúfali. Fototlač na bavlne síce nemôže nahradiť stretnutie s hviezdnymi hráčmi tvárou v tvár, ale napriek tomu môže urobiť radosť. Blížia sa Vianoce a nastal najvyšší čas premýšľať o tom, čím obdarovať svojich blízkych. Ak máte vo svojom okolí niekoho, kto nedá dopustiť na britský Manchester United, potom je vyhrané. Nenápadne nazrite do jeho spálne a zistite, či by sa tam náhodou dobre nevyňalo nové obliečky. Ako inak než s motívmi jeho favorizovaného klubu.

Bavlnené obliečky Manchester United zakúpite tiež na 4home.sk
Navyše pri použití kódu „AF5“ získate do 31. 12. 2022 zľavu 5 % na všetko! ?

Futbal v posteli?

obliečky futbalové kluby manchester united Futbalové obliečky Manchester United patrí medzi povinnú výbavu každého športového fanúšika, špeciálne toho futbalového. A zvlášť, ak je tento tím zrovna jeho obľúbeným. Manchester United patrí medzi najlepšie tímy britských ostrovov, jednej z krajín futbalu zasľúbených. V krajine, kde sa zrodili tímy ako Arsenal, Chelsea, Leicester alebo Manchester City, je doslova povinnosťou hlásiť sa k niektorému z nich. Nie inak tmu môže byť aj u nás, kde sa to futbalovými nadšencami len hemží. Za lásku k najlepším svetovým tímom sa netreba hanbiť, naopak – najlepšie je dať ju poriadne najavo! V ideálnom prípade tak, že si celý byt ozdobíte motívy so svojim obľúbeným tímom. Plagáty na stenách, fotografie, kalendáre, tapety, pozadia na monitore … a napríklad v spálni sa bude skvele vynímať futbalovej obliečky. Neveríte?

Manchester United sa predstavuje

Futbalový klub Manchester United patrí k najstarším športovým tímom na svete. Na futbalovej scéne sa prvýkrát objavil v roku 1878 a od tej doby jeho hviezda nielen že nepohasla, ale dokonca naďalej stúpa. Trikrát zvíťazil v lige majstrov, dvadsaťkrát držal v rukách trofej pre víťaza anglickej ligy a z toho hneď dvanásťkrát išlo o tú najcennejšiu, teda Premier League. Manchester United sa za viac ako sto tridsať rokov svojej existencie stačil stať fenoménom, zbiera čoraz viac fanúšikov a ponúka im zážitky zo špičkového športového výkonu. Potešiť sa pohľadom na svoje obľúbené hráčov môže každý, kto odhodí všetky konzervatívne zábrany a pustí si futbal rovno do postele. Futbalové obliečky Manchester United nesmie chýbať v spálni žiadneho fanúšika. Poďme teda vyberať!

Tri slávne farby

Futbalové obliečky manchester united Tím Manchester United zvolil pre svoje logo kombináciu troch farieb: žltú, čiernu a červenú. Na prvý pohľad trochu divoké spojenie evokuje energiu a bojovný zápal, s ktorým hráči hviezdneho Manchestri pristupujú k svojej hre. A práve tieto tri farby nesmie chýbať ani na obliečky. Vždy je dopĺňa aj neodmysliteľné logo so štylizovaným levom držiacim trojzubec, nad ktorým sa vyníma trojstěžňová loď s vykasanými plachtami. Toto logo dokážu fanúšikovia Manchestru nakresliť aj poslepiačky. Takže nebude vadiť, že na neho v noci neuvidíte – postačí vedieť, že sa do neho môžete zababušiť a nechať si zdať o dych berúcich príbehoch, aké vie písať iba futbal. Vaši obľúbení hráči môžu rozohrať famózny herný koncert priamo vo vašich snoch, ak budete každú noc zaspávať s ich podobizňami priamo na vankúši alebo na deke. Bavlnené obliečky zdobia buď iba spomínané logo a farby, prípadne podobizne najslávnejších hráčov či fotografie celého tímu. Stačí si zvoliť to, ktoré vás osloví na prvý pohľad najviac.

obliečky futbalové kluby manchester united
Futbalové obliečky Manchester United pre každého pravého fanúšika

Kúpiť obliečky Manchester United na posteľ

Doprava zadarmo už pri nákupe nad 40€ ?