Fleecové (flísové) deky, ktoré sú lacné a kvalitné

Jedny z najobľúbenejších diek v domácnostiach sú tie práve tie fleecovej. Patrí totiž medzi materiálmi, ktoré vydržia dlho a sú lacné. Fleecová deka sa výborne sa hodí napríklad pri Posen pri televízii alebo napríklad pri večernej relaxácii na balkóne, terase aj záhrade, kedy sedíte s pohárom niečoho dobrého a nechcete sa nechať rušiť pocitom chladu. Využiť ju môžete samozrejme aj na pikniku v prírode alebo trávenie času pri vode. Pretože je veľmi ľahká a poddajná, stačí jej jednoducho zložiť a vyraziť. Je tenká, nezaberá zbytočne veľa miesta a nepokrčí sa. Naviac je aj príjemne hrejivá. Spôsobov použitie je samozrejme oveľa viac.

Fleecové deky zakúpite tiež na 4home.sk.
Navyše pri použití kódu „AF5“ získate do 31. 12. 2022 zľavu 5 % na všetko!?

Z čoho je vlastne fleecové deky

veľká fleecová dekaNa jeho výrobu sa používa 100% polyester, ktorý sa spracováva do povrazového vlákna, potom sa splieta a povrch textílie sa upravuje do vlasu. Ďalšími materiálmi, ktoré sa do neho pridávajú sa docieli odolnosti voči vetru alebo vode. Pretože sa jeho výrobe používajú napríklad aj PET fľaše, jedná sa o ekologický materiál, ktorý využíva plasty tým, že je recykluje. Pri používaní fleecové deky teda môžete mať dobrý pocit aj z toho, že prispievate k ekologickému použitie plastu, čím je menej zaťažované životné prostredie.

br

Fleece je kvalitný materiál s mnohými výhodami

Medzi ďalšie skvelé vlastnosti fleecové deky je možné započítať tie, že je hypoalergénne, to znamená, že sa hodí aj pre alergikov. Nemusíte sa ju báť umiestniť napríklad ani do kočíka Vášmu čerstvo narodenému bábätku. Detská fleecová deka je teda veľmi vhodnou voľbou, ktorú môžete obohatiť výbavu Vašich detí. A ocenia ju určite nielen tí najmenší. Moderné fleecové materiály majú totiž nespočetné množstvo pútavých farieb i vzorov. Pre deti je na trhu široká a pestrá rad veľkostí, farieb a vzorov. Práve pútavé vzory ich poteší na pohľad a zároveň sa do nich radi zabalia, pretože tak budú mať nablízku treba svoje rozprávkové kamarátov. Navyše fleece nehryzie na holej koži, čo je tiež veľmi podstatnou kladnú vlastností.

Aké sú teda hlavné prednosti tohto materiálu

  • výborné tepelné a izolačné vlastnosti
  • dlhodobá životnosť
  • ľahká údržba
  • nekrčí sa
  • nežehlia sa
  • je rýchloschnúci
  • priedušný
  • hypoalergénne
  • veľmi príjemný na dotyk – nehryzie
  • nepúšťa vlákna

Ako sa o deku správne starať, aby dlho slúžila

kvalitná fleecová dekaFleecová deka je vyrobená z jemného micofleecu, čo je ako už bolo spomenuté, 100% polyester. Ak deku potrebujete vyprať, nemali by ste prekročiť teplotu 40 ° C. Počítať môžete s jej veľmi rýchlym schnutím a vyhnete sa aj žehlenie. Čo je určite skvelá výhoda, pretože Váš čas môžete použiť na čokoľvek iné a príjemnejšieho. Treba ho stráviť zrovna s Vašimi deťmi. Jediné čo u fleecu časom hrozí je vznik žmolkov. Ak však dodržiavate správnu teplotu pri praní, vydrží Vám naozaj dlho pekný, bez nežiaducich kazov materiálu.

Využite fleecových diek tiež ako doplnku

Deka má samozrejme nielen skvelé praktické využitie. Veľmi pekne jej možno naaranžovať treba k oživeniu Vášho interiéru. Stačí si vybrať správnu veľkosť, farbu alebo motív a pomôže Vám vytvoriť útulnejší domov. Skvelá je ako prikrývku na posteli, kresle alebo sedacej súprave. Poprípade ju využijete ako doplnok pri chladnejších dňoch alebo nociach. Záleží naozaj len na Vašej fantázii.

K dipozícii je veľký výber

Deky sú k dostaniu v mnohých rozmeroch. Medzi tie najpraktickejšie a najčastejšie používané patrí fleecová deka 70×100. Je to presne ten pravá veľkosť, ktorú použijete v kočíku, postieľke, alebo ňou prikryjete Vašu ratolesť ak zaspí kdekoľvek inde než práve v postieľke. Aj keď je deka veľmi príjemná na dotyk Vám pripomenie obľúbenú hračku Vášho dieťaťa, nie je samozrejme určená len deťom. Doprajte si aj vy ten jedinečný pocit pohodlia, ktorý si vychutnáte práve s fleecovú dekou.

fleecova deka
Kúpte si lacnú fleecovou deku do vášho bytu.

Kúpiť fleecovou deku

Doprava zadarmo už pri nákupe nad 40€?